מחלקות החברה                                             Company Departments & Services

 

About M6

 

M6 עוסקת בחיפוי קירות ברמה אחרת, חיפויים המצטיינים בשדרוג חזות המרחב הסביבתי ובתכונות אקולוגיות המאפשרות הגנת אש מוחלטת ובידוד חום וקור מירבי .

M6 מייצגת את KİNGSPAN MEATCA.

 

מוצרי החברה

קירות מסך

חיפוי אלומיניום 

חיפוי אלוקובונד 

חיפוי סולארי

HPL

איטום

בידוד

תכנון

הדמיות

ביצוע והתקנה    

M6 מספקת ללקוחותיה שירות ייחודי ורחב החל משלב המדידה ועד מסירת הפרויקט.


שרות זה מאפשר ללקוח לקבל את המוצר הטוב ביותר במחירי מפעל כולל ליווי פרויקט, פיקוח ייצור והתקנה כולל אחריות מלאה.

M6 מספקת ללקוחותיה שירות מלא החל משלב בחירת החומר,
תכנון, הנדסה, יצור והתקנה וליווי מקצועי 
עד למסירת הפרויקט. 

בקבוצת M6 תמצא שירות כולל הן לאדריכלים ומעצבי פנים, ליזמים ולבעלי נכסים, לוועדי בתים ולחברות התקנה, החל מעיצוב עכשווי, הצעות חיפויי מתקדמות, מדידה מקצועית, תכנון ויישום הפרויקט, אספקת החומר והתקנה מקצועית עד לגמר מושלם.

ייצור המוצרים במפעל הייטק מתקדמים מבטיח את האיכות הטובה של המוצרים, לM6 יש צוות ניהול פרויקט המשכיל למלא את צרכי הלקוח ומוודא את המסירה בזמן. אנחנו תמיד מחפשים שינויים ופיתוחים מתקדמים באמצעות חדשנות, טכנולוגיה, שירות טוב ומשוב מלקוחותינו.

נשמח לראותך בין לקוחותינו, אל תהסס/י ליצור קשר עם כל שאלה.
 

קירות מסך

קיר מסך הוא קיר זכוכית שמותקן על גבי הקירות החיצוניים של המבנה בצורת מעטפת. בשנים האחרונות הפכה מעטפת הבניין הבנויה מקירות מסך משולבי זכוכית לאחד האלמנטים המשמעותיים בבנייני משרדים ובבנייני מגורים יוקרתיים. מכיוון ששיטת הבנייה של ימינו מכתיבה קודם כל בניית שלד, אחר כך בניית מעטפת, ובסוף עבודות פנים וגמר, בניית המעטפת של הבניין הפכה לאחת ההוצאות המשמעותיות בפרויקט. סיבה נוספת לעלויות הגבוהות של מעטפת הבנייה נובעת מכך שמרבית קירות מסך בנויים מקונסטרוקציה של אלומיניום וזכוכית ומורכבים מבסיס של רשת פרופילים מאלומיניום, עליה משובצים לוחות הזכוכית ואלמנטים האחראיים על ההצללה. שיטת ההתקנה הזו מבטיחה תנאי אוורור אופטימליים וצמצום שימוש עתידי במיזוג ובתאורה, מכיוון ששיטת הבניה אשר כוללת מעטפת של קירות מסך מבטיחה שימוש מרבי במשאבי הטבע.

 

 קירות מסך מהווים את אחד האלמנטים של הבנייה הירוקה ותהליך התקנתם דורש עבודה עם חומרי גלם איכותיים ויכולת עמידה בתקני בנייה רלוונטיים.

אילו סוגים של קירות מסך קיימים היום בישראל ובעולם?

מרבית קירות מסך המותקנים כיום בישראל מותקנים בשיטת Unitize System (קיר מסך מבני) או בשיטת Stick System (שיטת העמודים או שיטת הסולמות).

בעוד בארה”ב ובאירופה משתמשים בעיקר ב- Unitize System בישראל השיטה הזו נפוצה הרבה פחות עקב הפרשי עלות גבוהים ומכיוון ששיטת Unitize נתפסת בתור שיטה יקרה יותר משיטת הסולמות. בשיטת הסולמות לעומת זאת, חלק מתהליך ההתקנה מתבצע במפעל הייצור של המסכים.

החומר ניתן למיחזור.

HPL
High Pressure Laminate 

פורמייקה מעובה הכבושה בלחץ גבוה

המשמשת כחומר גלם ללא צורך במצע, משמשת לייצור מחיצות, ריהוט מלתחות ומעבדות, חיפוי מבנים ועוד. תכונותיו כוללות עמידות במים, חסינות בעירה, אנטי בקטריאלי ואנטי וונדליזם.
הלוחות מתאפיינים בחוזק וקשיות קיצונית.

עובי הלוחות 3 עד 30 מילימטר ואף יותר.

הלוחות האיכותיים ביותר כוללים יותר מ 1,800 גוונים ומרקמים שונים. השימוש ב HPL אינו אהוד בקרב צוות החברה עקב "אי התכלותו", והשימוש בו נעשה רק למטרות ייעודיות והכרחיות.

 

ACP

(Alucobond)    Aluminium composite panel (ACP)
 

פנל מורכב אלומיניום (ACP), גם חומר מרוכב אלומיניום (ACM), הוא סוג של פאנל שטוח המורכב עם שתי יריעות אלומיניום דקות קשורות גרעין הלא אלומיניום. ACPs משמש לעתים קרובות לחיפוי או חזיתות חיצוניים של מבנים, בידוד, שילוט.  יריעת האלומיניום יכולה להיות מצופה פלואוריד polyvinylidene (PVDF), שרפים fluoropolymer (FEVE), או צבע פוליאסטר. אלומיניום יכול להיות צבוע בכל סוג של צבע, ACPs מיוצר במגוון רחב של צבעים מתכתיים אל מתכתי כמו גם דפוסים לחקות חומרים אחרים, כגון עץ או שיש. הליבה היא פוליאתילן בצפיפות נמוכה בדרך כלל, או שילוב של פוליאתילן בצפיפות נמוכה הכוללת מינרלים כדי להשיג תכונת עיכוב הבעירה.

Marketing & Sales
        שיווק ומכירות / קשרי לקוחות

מחלקת השיווק והמכירות / קשרי לקוחות תשמח להציג בפניך את החומרים השונים הכוללים HPL, אלוקובונד ובטון אקולוגי, את היתרונות השונים בין החומרים ותספק ללקוח את כל המידע הדרוש לבחירת החומר הנכון לפרויקט.

נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה

1

   Procurement & Implementation
  רכש וביצוע  

מחלקת הרכש תדאג לרכישת ויצור החומר באיכות הגבוהה ביותר ולהספקתו למחלקת הביצוע על פי לוחות זמנים מוסדרים כולל פיקוח עד לגמר פרויקט מושלם.

Suppliers - צור קשר עם מחלקת ספקים

           Warranty, Standards, Certificates  
אחריות תקנים,תעודות 

מת"י - מכון התקנים הישראלי

תקן 755

EU

SGS

תכנון ועיצוב        Planning & Design

מחלקת תכנון ועיצוב מטפלת ממדידת השטח,

תכנון הפריסה ע"פ תכנון אדריכלי, יעוץ מהנדס קונסטרוקציה ועד להצעות עיצוב והדמיות 

לבחירת הלקוח.

למידע נוסף

2

3

4

© 2016 by M6Facade.com           054-9072407           M6market@gmail.com           Proudly create wall facade  -  חיפוי קירות ברמה אחרת

  • Facebook - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now